shanya_sla: (руденька анімеха)
[personal profile] shanya_sla
моє улюблене запитання на всі випадки життя
вчорашній день пройшов під впливом двох речей: навіщо були ті закони і чому Порошенко мовчить?
про "навіщо?" вже писано-переписано в тирнетах, нічого унікального я не допридумала навіть під час нічного маяття животиком нашого масяви. А, як свідчить мій життєвий досвід, вночі мене завжди відвідують прекрасні ідеї, які мені ліньки записати і на ранок я їх геть не пам"ятаю)
А ось з приводу того,чому він "не говорить з народом" від чого народ впадає в печаль і преться на Майдан ( хоча зима близько і до неї нормальні люди вже починають готуватися) дещо придумалося

Порошенко багато років у великому бізнесі.
Він багато років керував великою корпорацією і його слово там було закон
Пояснювати причини наказів і тим паче, пояснювати, що він замислив і які кроки збирається зробити, щоб досягти задуманого - йому б таке і в страшному сні не наснилося.
Він - головний, значить його рішення вислуховуються, занотовуються і виконуються
Максимум, можна дати поради і запропонувати варіанти, але рішення - все-одно за ним, за ПАПом
А тепер, за всього якихось пару місяців, ми хочемо, щоб він раптом навчився "говорити", див. "звітувати" по свої вчинки))
Для Порошенка, гадаю, важко звикнутися з думкою, що тепер він найманий працівник, топ-менеджер так би мовити, а його роботодавець - цілий український народ.
І, що, як мінімум, час від часу нам потрібно розказувати, які у нас справи і які дивіденди або втрати нас чекають наприкінці звітного періоду.
А у випадку з втратами, ще й пояснювати і переконувати, що все ок, це тимчасово і будуть нам шоколадні ріки і карамельні береги
Я не кажу, що він має нам безперестанку звітувати, але у випадку якихось дій, що можуть викликати соціальні потрясіння (яких нам і так вистачає) булоб логічно давати хоча б маленьку-прес-конференцію, показувати заздалегідь записане відеозвернення чи, на випадок "зайнятий, не хочу і не буду" - відправити на поталу нам представника АП. Який акуратненько пояснить народові, що все гаразд і Президент занє, що робить, а ви, раз його вибрали в першому турі - розслабтеся і займіться корисними справами.
Гадаю якось так
Ніяких державних чи військових таємниць видавати не потрібно - ми перші, хто в цьому не зацікавлений)))
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

shanya_sla: (Default)
shanya_sla

September 2014

S M T W T F S
  12 3 4 56
7 89 10 11 1213
14 15 16 17 18 19 20
2122 23 2425 2627
28 2930    
Page generated 21/9/17 04:51

Expand Cut Tags

No cut tags