shanya_sla: (руденька анімеха)
[personal profile] shanya_sla
моє улюблене запитання на всі випадки життя
вчорашній день пройшов під впливом двох речей: навіщо були ті закони і чому Порошенко мовчить?
про "навіщо?" вже писано-переписано в тирнетах, нічого унікального я не допридумала навіть під час нічного маяття животиком нашого масяви. А, як свідчить мій життєвий досвід, вночі мене завжди відвідують прекрасні ідеї, які мені ліньки записати і на ранок я їх геть не пам"ятаю)
А ось з приводу того,чому він "не говорить з народом" від чого народ впадає в печаль і преться на Майдан ( хоча зима близько і до неї нормальні люди вже починають готуватися) дещо придумалося

Порошенко багато років у великому бізнесі.
Він багато років керував великою корпорацією і його слово там було закон
Пояснювати причини наказів і тим паче, пояснювати, що він замислив і які кроки збирається зробити, щоб досягти задуманого - йому б таке і в страшному сні не наснилося.
Він - головний, значить його рішення вислуховуються, занотовуються і виконуються
Максимум, можна дати поради і запропонувати варіанти, але рішення - все-одно за ним, за ПАПом
А тепер, за всього якихось пару місяців, ми хочемо, щоб він раптом навчився "говорити", див. "звітувати" по свої вчинки))
Для Порошенка, гадаю, важко звикнутися з думкою, що тепер він найманий працівник, топ-менеджер так би мовити, а його роботодавець - цілий український народ.
І, що, як мінімум, час від часу нам потрібно розказувати, які у нас справи і які дивіденди або втрати нас чекають наприкінці звітного періоду.
А у випадку з втратами, ще й пояснювати і переконувати, що все ок, це тимчасово і будуть нам шоколадні ріки і карамельні береги
Я не кажу, що він має нам безперестанку звітувати, але у випадку якихось дій, що можуть викликати соціальні потрясіння (яких нам і так вистачає) булоб логічно давати хоча б маленьку-прес-конференцію, показувати заздалегідь записане відеозвернення чи, на випадок "зайнятий, не хочу і не буду" - відправити на поталу нам представника АП. Який акуратненько пояснить народові, що все гаразд і Президент занє, що робить, а ви, раз його вибрали в першому турі - розслабтеся і займіться корисними справами.
Гадаю якось так
Ніяких державних чи військових таємниць видавати не потрібно - ми перші, хто в цьому не зацікавлений)))

Profile

shanya_sla: (Default)
shanya_sla

September 2014

S M T W T F S
  12 3 4 56
7 89 10 11 1213
14 15 16 17 18 19 20
2122 23 2425 2627
28 2930    
Page generated 19/9/17 18:50

Expand Cut Tags

No cut tags